Movies
Ratings
80
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5