Titles you rated
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5