Titles you rated
Handsome GuysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 1.5
BoyhoodRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
CarterRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 3.5