Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
EverestRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5