Movies
Ratings
86
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
BabeRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5