Series
Ratings
71
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
IronheartRated ★ 2.0
Pokémon OriginsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Pokémon X and YRated ★ 4.0
Pocket MonstersRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 2.0
Ninjago: Legacy of the Green NinjaRated ★ 4.5
Ninjago: Rise of the SnakesRated ★ 4.5- ポケットモンスターベストウイッシュ シーズン2 エピソードNRated ★ 3.5
- Pokemon Best Wishes! Season 2Rated ★ 3.5
Ninjago: Masters of SpinjitzuRated ★ 4.5- Pokemon Best Wishes!Rated ★ 3.5
- LarvaRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 4.5
Lee's Kitchen AloneRated ★ 3.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 2.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5