Titles you rated
Fever PitchRated ★ 4.0
UndraftedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.5