Titles you rated
Sword of the StrangerRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0