Titles you rated
Astro BoyRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0