Titles you rated
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
One PieceRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5