Movies
Ratings
86
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SinRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0