Titles you rated
CureRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Exterminating AngelRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 5.0- WishRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5