Titles you rated
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5