Movies
Ratings
582
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0