Series
Ratings
100
Gu Family BookRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0