Titles you rated
ParasiteRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0