Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
VIPRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5