Movies
Ratings
101
TakenRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0