Movies
Ratings
44
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 1.5
La La LandRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.0
WishRated ★ 1.5