Titles you rated
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
TuristasRated ★ 2.0
LooperRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0