Titles you rated
A Girl at My DoorRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0