Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 5.0