Movies
Ratings
52
FrankensteinRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
CarolRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.0