Movies
Ratings
195
Weathering With YouRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
NuggetsRated ★ 4.0
Steven Universe: The MovieRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0- Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Afternoon ClassRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0