Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0
FlexxCopRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0