Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5