Movies
Ratings
78
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
TangledRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 1.5