Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 4.5
Apollo 13Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
SylviaRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5