Series
Ratings
45- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Z NationRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 5.0
- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
GANTZRated ★ 3.5
Kakegurui TwinRated ★ 4.0
GANTZRated ★ 3.5