Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5