Titles you rated
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0