Movies
Ratings
89
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
BladeRated ★ 1.5
HulkRated ★ 1.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.5