Titles you rated
The HangoverRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0