Series
Ratings
140
Fool Me OnceRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0