Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
LucaRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0