Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Death Race 2Rated ★ 3.0
Extreme OpsRated ★ 4.0
RidersRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
GamerRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0