Titles you rated
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 2.5
Read or Die OVARated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
American NightmareRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 2.5
Black Spot Season 1Rated ★ 2.5- Mark of a Serial KillerRated ★ 3.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.0