Titles you rated
InuyashikiRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
LegionRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 1.0
The AstronautRated ★ 1.0
Kill ListRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 1.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
PreyRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 2.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5