Series
Ratings
13
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 4.5
The Night OfRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0