Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0- Glittering HandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Tin DrumRated ★ 3.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 3.5