Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Forbidden QuestRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5