Titles you rated
American SniperRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0