Titles you rated
Strike LoveRated ★ 1.0
A Man Called GodRated ★ 0.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
BansheeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0