Movies
Ratings
602
CocoRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5- SennentuntschiRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
OrlandoRated ★ 4.5
DriveRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0