Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.0
DittoRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0