Titles you rated
GlassRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.5
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 2.5
Outside the WireRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
BloodshotRated ★ 3.0