Titles you rated
SpectreRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The RewriteRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Killing FieldsRated ★ 4.0