Series
Ratings
94
Armored Saurus Season 1Rated ★ 3.5- IldajongsaRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- 세계테마기행 - 적도의 낙원,술라웨시Rated ★ 0.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5