Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5