Titles you rated
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
BodiesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Was It Love?Rated ★ 0.5